Všechny články pěkně pohromadě

Můj blog

Tyto články Vám chci doporučit

Nepřehlédněte...

A zase ty kruháky...

Dovolím si vyjádření ke kruhovým objezdům... které způsobují opět vášně celým internetem. Věci jsou samozřejmě jinak a český národ opět ukázal stádní princip v praxi. Dokud si nezvykneme ověřovat si informace sami a budeme bezvýhradně věřit médiím, náš potenciál má pořád zataženou ruční brzdu.

Čti více ...

Óda na Českou republiku

Říká se, že při cestování člověk pozná nová místa, nové lidi, jiné zvyky, nové kultury a ti talentovanější na jazyky také nové jazyky. Je tu ještě jedna věc, kterou si většina lidí v ponávratové euforii neuvědomí. Většinou také poznáme, jak úžasné je to vlastně tady.

Čti více ...

A ještě jednou Londýn (možná přijde i Harry Potter)

Minule jste mě potěšili. Článek o Londýně jste se sdíleli a doporučovali mezi sebou a způsobili malou smršť na mém webu. Proto jsem se rozhodl, že napíšu ještě jeden. Vzal jsem zážitky a fotky z let 2008 až 2014 a dal pro vás dohromady další tipy, co dělat v Londýně.

Čti více ...

Londýn trochu jinak, aneb co v průvodcích nenajdete

Byli jste už v Londýně? Pak určitě znáte Národní galerii, Buckinghamský palác, zvedací most Tower Bridge, Londýnské oko či voskové figuríny Madame Tussaud. Letos jsme se rozhodli pojmout naši pátou návštěvu trochu odlišně a jestli i vy rádi nacházíte nová místa, o kterých jen málokdo ví, čtěte dál.

Čti více ...

Perseidy

Tak jsem vylezl na terasu, že se podívám na ty Perseidy a přednesu jim několik svých přání. Má jich padat asi 70 za hodinu, více než jedna za minutu, takže si toho za malou chvíli můžu „napřát“ kolik je libo…

Čti více ...

Uzdravit se je docela snadné

Lidé někdy onemocní, to se prostě stává. Proč se to stává, je tématem na někdy jindy. Dnes chci přinést myšlenku, která popírá mainstreamový názor, že některé věci jsou těžko léčitelné, neléčitelné, chronické a jaké další výrazy můžete slýchat. Uzdravit se je poměrně snadné, když nebojujete sami proti sobě. Použil jsem popisovanou techniku před nějakým časem, takže nebudeme teoretizovat. Někdy vám možná řeknu, o co šlo, ale mohu vám díky tomu potvrdit, že je použitelná na cokoli.

Čti více ...

Myšlenky a citáty pro dnešní den 12.

Randy Gage, který nás provází hojně posledními několika částmi Myšlenek a citátů, říká, že naše myšlenky jsou našimi modlitbami a ptá se, za co se modlíme? Já jsem k tomu před pár lety napsal, že neschopnost užít nejvetší dar Vesmíru je naší velkou slabinou. Každému se 100% splní jeho přání, i ta skrytá. Jaká jsou opravdu naše přání? Je to svým způsobem totéž. A Mark Dzirasa prohlašuje, že jediné, co potřebujeme ke splnění cíle, je cíl, protože každý cíl v sobě obsahuje zárodek splnění.

Čti více ...