Online program s Peterem Sasínem

Řeč těla pro obchodníky a manažery

Kdo je Peter Sasín?

Peter Sasín je trenér Neuro-Lingvistického Programování, autor knižního bestselleru TRIUMF, autor nejtvrdšího rétorického výcviku v Čechách a na Slovensku a expert na řeč těla a hypnózu. Peter roky studoval NLP a řeč těla u zakladatele tohohle oboru pana Richarda Bandlera, kde studuje například i světový motivační řečník Anthony Robbins nebo Paul McKenna. Peter také v minulosti pracoval ve firmě Ivo Tomana na pozici generálního ředitele pro Slovensko.

Program „Řeč těla pro obchodníky a managery”

Program Řeč těla je kompletní shrnutí všech zásadních informací, které Peter Sasín za celou svoji kariéru nasbíral, vystudoval a zanalyzoval v oblasti charismatu a řeči těla. Vyrobili jsme detailní mapu, která podnikatelům velmi pomůže dekódovat nálady, postoje, lži a dokonce i myšlenky svých zákazníků a lidí v okolí. V programu nejsou žádné esoterické techniky, vše je postaveno na konkrétních postupech a metodách, které jsou světově uznávány a používaný světovými lídry.

Program má za cíl naučit obchodníky, managery a podnikatele využívat svůj neobjevený potenciál a tak zvýšit kvalitu komunikace a pomoci k vyšším ziskům. Málo kdo ví, že mluvené slovo je pouze 7 % celku vystupování a celých 93 % je neverbální projev, tedy řeč těla, mimika a hlas. V programu se účastníci naučí jak konkrétně ovládat a přizpůsobovat svojí řeč těla tak, aby silně a podvědomě působili na druhé a tak se z nich stali charismatičtí jedinci, kteří přitahují lidi.

Účastníci získají hodnotné know-how, které jim přinese okamžité výsledky a hned je můžou aplikovat do svého života.